перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Дядя Гєна і компанія"
Гурт зібрався та створився саме в такому складі в роспал літа 2012 року. Музиканти, які свого часу грали разом та досягали багатьох вершин: "Джаз - без" (Луцьк), "Джаз-Коктебель", "Всеукраїнська ярмарка" (Київ),"Джаз-Фест" у Білорусі, ряд відомих фестивалів у Польщі та ін..
Свого часу обставини сприяли тому, щоб порозбігатись у різні колективи. Скучили один за одним та зустрілися відзначити День Народження дяді Гєни (того що Гусенцеффф). Ось і нагода трапилась :) Усі разом вирішили згадати добрі старі часи. Та вийшло так, що не просто згадали, а ще й розлабалися настільки, що мимоволі це вилилось у шикарний, професійний проект!!! Ось так Катерина Маліборська,Дядя Гєна, Славік Короткий та Остапчик Сухоцький почали свій новий творчий шлях...
І тепер репертуар для нашого шановного та улюбленого слухача росте щодня, а меломанів-слухачів кожного виступу щоразу додається.
Щасливі разом втілювати те, що давно повідкладали до кращих часів. І ВОНИ НАСТАЛИ!!! Катя Маліборська та "Дядя Гєна и компанія" зламає вашу уяву про джаз і не тільки!
Тому ,що ДЖАЗ- це креативно,доступно та по-нашому)))!!!!!
                 
Дядя Гєна і компанія
Катерина Маліборська — вокал
Дядя Гєна — клавішні
Славік Короткий — бас
Остапчик Сухоцький — барабани
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
Дядя Гєна і компанія - I feel good 4.09 МБ
Дядя Гєна і компанія - I love you 3.20 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть