перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Uлія ЛорD"
Дитинство і юність співачки тісно пов’язано з музикою і виступами. Тут мається на увазі навчання музиці, виступи з хорами музичної та загально-освітньої шкіл, а також численні виступи у складі “справжнього” вокально-інструментального дитячого ансамблю “Улыбка”, в якому співала лагідним тоненьким сопрано до 14-ти років. В той час з такою щемлячою небайдужістю телевізійники ставилися до “піонерських” express-yourself, що цей ансамбль декілька разів діставав запрошення на зйомки на УТ1.

Що стосується власної творчості, то Uлія Лорd пише пісні з 9-ти років. І в ті часи співала їх акомпонуючи собі на фортепіано виключно для рідних і друзів. Світогляд Uлії Лорd був далекий від пізньо-піонерського. Так пізніше другом для неї став Дмитро Прикордонний, який запропонував дещо “розширити аудиторію”. Для цього треба було спочатку зробити декілька записів в студії, чим він взявся опікуватись як продюсер. Хоча мова йде про дуже молодих людей, на той час Дмитро мав за плечима досвід пов’язаний з модною київською групою 90-х Республіка, у створенні й існуванні якої він брав саму безпосередню участь як музикант, як автор, як фронт-мен зокрема. Варто додати, що Uлія Лорd народилася, виросла і живе в Києві, який вважає для себе найкращим місцем на землі.

У 1997-му 20-ти річна Uлія Лорd здобула свій перший “великий” артистичний досвід завдяки фестивалю Червона Рута. Співачка виборола на фестивалі 2-ге місце в жанрі поп.

Наприкінці 1998-го року компанія Nova Records видала дебютний міні-альбом Uлії Лорd Танець Душ на касетних носіях, в який війшло 10 треків: 5 пісень і 5 реміксів. Одночасно вийшов відео кліп на пісню Танець Душ, який був тепло прийнятий молодою українською аудиторію. Дивна дівчина зі сплутаним волоссям і густо підведеними темними очима розбила візуальний стереотип традиційної локальної співачки. З музичної точки зору матеріал також вирізнявся експерементальністю. Поєднання вокальних поп мелодій, відвертих та іронічних текстів, музичного одягу пісень, який складався з тріп-хоп та рок елементів, створювало виразний та цілісний саунд.

Напочатку 1999-го альбом був перевиданий у CD форматі. Диск був доповнений двома бонус треками, це – відео Танець Душ і Фото/Брудна Як Ангел.

У 2000-му вийшов сингл Дух Молоді – кавер версія на пісню групи Nirvana Smells Like Teen Spirit.

Протягом цих років Uлії Лорd давала концерти по цілій країні, номінувалася на премії Золота Жарптиця та Території А, брала участь у рок та благодійних фестивалях, що дозволило отримати статус впливового артиста.

Далі за певних обставин у музичній діяльності відбулася пауза, яка періодично переривалася синглами: Муза-Медуза (2002), Боні І Клайд (2008), та участю у створенні проекту Сніжність. Окремо про Сніжність варто сказати, що це прекрасна звукова стежка до новорічніх свят, яку наповнюють популярні світові тематичні хіти адаптовані українською у супроводі біг-бенду. Джаз, свінг – хіба це не казка?

Зараз Uлія Лорd готує до випуску новий альбом “∞ секунд”. 22 листопада 2011 року співачка оприлюднила у всемережжі перший запис, який увійде на пісенник, – заголовну пісню “∞ секунд”.

Відео:
http://ulialord.com/category/video/

Офіційна сторінка:
www.ulialord.com
                 
                
Uлія ЛорD
 — 
Uлія ЛорD — вокал
Віталій Лякін (Champagne Morning) — гітара
Олександр Тараник (Армада) — бас-гітара
Ігор Усенко (Армада)  — барабани
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
Uлія ЛорD - Танець Душ 7.07 МБ
Uлія ЛорD та Скрябін - Фото/Брудна Як Ангел 8.85 МБ
Uлія ЛорD - Дух Молоді 6.79 МБ
Uлія ЛорD - У Мене Є Щастя 7.25 МБ
Uлія ЛорD - Боннi i Клайд 5.08 МБ
Uлія ЛорD - Можливо Сон 3.67 МБ
Uлія ЛорD - 8 секунд 5.64 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть