перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"ТаРута"
Київський гурт «ТаРута» на сьогодні є повноцінним учасником світової WorldMusic сцени, гарно зіграний професійний колектив з великим досвідом. За шість років свого існування гурт став двічі лауреатом Національного пісенного фестивалю "Червона Рута", гарно зарекомендував себе як на вітчизняних фестивалях, так і у Європі. Стрижнем «ТаРути» є етномузикологи (дослідники фольклору) Євген та Олена Романенки та професійні естрадні музиканти Тарас Козак (ударна установка, ксилофон, перкусія), Олександр Атамась (бас-гітара) і Ярина Товкайло (народні духові інструменти).
Вперше «ТаРута» гучно заявила про себе на міжнародному WorldMusic фестивалі «Країна Мрій» (Київ) у 2008 році. А вже 2010 року світ побачив їхній дебютний студійний альбом «Народжені в ЛЮБОВІ» і перший виднограй на пісню «Лелека». Наразі «ТаРута» може похизуватися участю у таких іменитих фестивалях як: «Джаз Коктебель», «Країна Мрій», «Рожаниця», «Гоголь-FEST», «Skamba skamba kankliai» (Вільнюс, Литва), «Z wiejskiego podwórza» (Білосток, Польща), «Mėnuo Juodaragis» (Зарасай, Литва), «Трипільське Коло», «Woodstock», «Vilnius City Fiesta» (Вільнюс, Литва), «EuroBasket-2011» (Клайпеда, Литва), «Славське Рок», тощо.
У своїй творчості «ТаРута» поєднує сучасну естрадну музику з українським автентичним фольклором, власноруч записаним і опрацьованим у етнографічних експедиціях. Наразі в репертуарі гурту, разом з класичними вже етно-роковими композиціями, можна почути й пісні у стилі ф'южн, диско і навіть тріп-хоп з елементами дабстепу. Експерименти з електронікою стали можливими завдяки DJ-ю та бітмейкеру Ігорю Льодіну. Але стрижень, навколо якого побудовано творчість «ТаРути», залишається незмінним – українська архаїка. Адже саме поєднання українських народних мелодій із сучасними естрадними ритмами створює абсолютно нове, унікальне музично-сценічне дійство, основним завданням якого є донесення до сучасної молоді української пісенної спадщини.
Яскравою ілюстрацією цього є другий альбом гурту – «EthnoLab», сповнений несподіванок і експериментів у стилі ЕТНО. Родзинкою платівки є імпровізаційні фортепіанні соло у виконанні піаніста Романа Коляди. Саме його рояль та синтезатор додали новому альбому «ТаРути» вишуканості та романтизму. До роботи в «Етно Лабораторії» долучилися також відомий український кінорежисер Тарас Химич та співак і ілюстратор Юрко Журавель (Ot Vinta), створивши неперевершене відео на запальне весняне етно-диско від «ТаРути» – «Бором-бором».

Офіційні сторінки:
www.taruta.com.ua
www.facebook.com/TaRUTAband
www.vk.com/tarutaband
www.youtube.com/user/TheTaRUTA


Відео:
www.youtube.com/watch?v=h6X3mB0mqGE&feature=share&list=UUg-JGYfwcDNaVim_YsDX8Nw

www.youtube.com/watch?v=dGksEXNOTFI&feature=youtu.be

www.youtube.com/watch?v=verlf36WCcI&feature=share&list=TLzz--cs-Ejtsq_Taa3u4OvHgljDELMFs4
                 
ТаРута
Євген <<Їжак>> Романенко — спів, ак. гітара (автор музики та слів)
Олена <<Копєйкіна>> Романенко — народний спів (збирач фольклору)
Ростислав Мамадлоіков — гітара електрична
Олександр Атамась — гітара басова
Ярина Товкайло — сопілка, флейта
Тарас Козак — барабани, перкусія, ксилофон
Ігор Льодін — DJ, бітмейкер
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
ТаРута - Горганський фронт 5.04 МБ
ТаРута - Бором-бором 4.44 МБ
ТаРута - Мусила 3.74 МБ
ТаРута - Лелека 7.50 МБ
ТаРута - Думи 6.86 МБ
ТаРута - Вернися, соколе! 4.19 МБ
ТаРута - Домовичок 5.91 МБ
ТаРута - Ой піду я лугом 5.53 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть