перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"MC N.E.D"
Це не просто альбом, це скорше збірка пісень які накопичились протягом 10 років. Із самого початку N.E.D не планував жодних альбомів. Все що робилося на сцені, робилося в прикол. Отже можна сказати, що і сам альбом це десятирічний прикол (пам'ятаємо головне гасло hip-hop: "peace, love, unity and having fun!»). Біти, аранжування і решта проходили на різних студіях. Різні бітмейкери брали участь в створенні даного матеріалу, проте треба відзначити деякі знакові персоналії, а саме: людина, яка написала перші серйозні треки, був Богдан Ремезов-RIP. В подальшому, як і на разі, N.E.D співпрацює з відомим в тусовці DJ Shmelja, який написав майже половину альбому, не говорячи про матеріал, що не увійшов у збірку. Основним звукорежисером, про якого не можна забути, був, є і буде неперевершений B.R.O. Людина, яка свого часу працювала над першим альбомом групи Green Grey, а потім в США він брав участь в записі першого альбому Wu Tang Clan!
N.E.D починав просто як репер, згодом познайомився с київською формацією DJ's Afterwork, які прийняли до своїх лав молодого початківця. Фактично вони, а саме DJ Dubrowsky та DJ Voldemair і були тими вчителями, які наставляли на шлях істинний та на стежки істини! Саме вони і охрестили N.E.D в МС! Саме вони дали головний поштовх і саме вони познайомили N.E.D з чудовою та веселою формацією львівських Ді-Джеїв Funk Masters - Tonika, Derrick та Max NRG. А далі була довга дружба, результатом якої є такі відомі на всю драм не басову Україну треки "Рухаймо Джанґл Масів" , "Слово", "Краще бути зверху".
Треба сказати, що ідеолог формації «Raggasapiens» Ostapuzz в той час перебував у Москві, де брав участь у відомих в Московії колективах WK? та DubStepllers. Періодично він з'являвся в Києві і в ці моменти хлопці не гаяли часу. В один з таких приїздів і була записана славнозвісна "Палає сонце", на яку згодом був написаний ремікс Ді джеєм RedCo. Композиція стала дуже популярна як серед ДнБ тусовки, так і за її межами. На разі Ostapuzz повернувся до дому, тож прийшов час презентувати альбом з однойменною назвою. Тому нарешті Raggasapiens представляє альбом-збірку MC N.E.D "Палає сонце".


Відео:
www.youtube.com/watch?v=bPC2qL8wzSc
               
MC N.E.D
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
RaggaSapiens - Палає сонце 6.14 МБ
RaggaSapiens & MaxNRG - Краще бути зверху 4.60 МБ
N.E.D - Подих 7.01 МБ
N.E.D - Майдан 5.31 МБ
N.E.D - Аксіома 5.84 МБ
RaggaSapiens - Слово (JungleRemix) 6.25 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть