перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Мотор'ролла"
Заснування

Протягом 1990-1994 років сформувався початковий склад: Олександр Буднецький — вокал; Ігор Лисий — гітара; Сергій Присяжний — гітара; Віктор Верхняцький — бас-гітара; Костянтин Стрелецький — барабани; Ілля Демба — саксофон.

Перший публічний виступ гурту відбувся 11 травня 1994 року. Цю дату і вирішено вважати офіційним днем народження групи Мотор’Ролла (назва якої пишеться тільки з двома буквами «Р» через апостроф, і подвійним «Л»). Хоча перша назва гурту, запропонована Буднецьким, звучала так: «Piractum Est». Ця фраза у поєднанні із опущеним до низу великим пальцем руки на гладіаторських боях означала – «Добити». Але з часом команда усвідомила, що стилістично музика не відповідає цій «ґотичній» назві і вирішила змінити ім’я. Влітку 94-го було вирішено назватися «Мотор’Ролла», що є скороченням двох слів – «мотоцикли» та «рок’н’ролл».

Написання першого музичного матеріалу відбувалося на балконі вокаліста. Свого часу батьки вокаліста Женя та Люся Буднецькі були відомі як професійні артисти та працювали в одній команді з «корифеєм» української пісні Миколою Мозговим. Цей факт не міг не відбитися на бажанні Сашка коли-небудь опинитися на сцені. Напрацьована роками репетиційна база Буднецьких стала відповідним поштовхом для розвитку МР.

Творчий шлях

1995 — Мотор’Ролла перемагає у відбірковому турі фестивалю «Червона Рута». Групу полишає басист Віктор Верхняцький і на його місце приходить Євген Тимошенко. Команда вперше їде віступати за межі Хмельницька, а саме у Севастополь, на фінал всеукраїнського фестивалю «Червона Рута 95». Морське повітря, відсутність батьківського контролю та відповідна атмосфера позитивно вплинула на подальший розвиток групи. У результаті – чесно завойований диплом «…за сучасне трактування української балади» з піснею «Ой На Горі Вогонь Горить…», купа нових знайомих та невдала спроба вигнати Ігоря Лисого з команди за зловживання алкогольними напоями. Відразу після «Рути», через необхідність захищати Батьківщіну, Костянтин Стрелецький передає барабанну естафету своєму учню Сергію Лебедю. В той самий час, через внутрішні непорозуміння з групи йде Євген Тимошенко. Ігор Лисий, заморений спостереженнями скаженої ротації басистів, власноруч взявся освоювати інструмент, який має меншу кількість струн. Лисий стає незмінним, аж до цього часу, басистом групи.

1996 — гурт втрачає саксофоніста Іллю Дембу. Зараз, громадянин США, мешканець міста Бостон, Ілля підтримує тісні стосунки з музикантами групи.

Команда виступає на фестивалі «Нівроку» у Тернополі та бере участь в телепрограммі «Веселий Роджер» (ведучий Ігор Пелих) на тернопільському телебаченні. Наприкінці року МР записали перший альбом «Забави Патріотів» та зняли перше відео на пісню «Революція».

1997-ий рік. У групі з’являється скретч-майстер Андрій Захарко, вихованець хмельницького музичного училища. Мотор’ролла виявляється першою в країні рок-групою з власним Діджеєм.

На фестивалі «Червона Рута 97” група стає лауреатом третьої премії. Знімається кліп на пісню «Моя Голова Не Мікросхема», презентація якого відбувалася у грудні в «Кіно-клубі» кінотеатру «Київська Русь», на дворі -27 градусів за Цельсієм!!!

1998 — У славному місті Кам’янець-Подільский, разом з «Братами Карамазовими» та «Кому Вниз», Мотор’ролла бере участь у дійстві під назвою «Козацькі Забави». Наприкінці року стає дипломантом конкурсу молодих виконавців «Майбутнє України» (м. Львів).

Записує другий альбом на студії інді-лейблу «Фост Дракону Рекордс». З команди йде Андрій Захарко, який від’їжджає на постійне місце проживання до Іспанії.

99-ий рік. Компанія «Мюзік Фекторі Груп» випускає другий альбом команди під назвою «Тиск». У червні група бере участь у триденному міжнародному фестивалі «РОК-КИЇВ 99»

Ще у цьому році були такі фестивальні виступи — «Нівроку 99» та «Рок-Екзистенція-99», сольний виступ у легендарному клубі «Лялька» м. Львів.

2000 — Протягом року МР не полишає концертних майданчиків. Після виступу у Донецьку на фестивалі «Золотий Скіф” з групи йде Олександр Буднецький. До того часу гітарист групи Сергій «Сєня” Присяжний стає вокалістом-гітаристом. Дуже багато часу йде на переробку матеріалу під вокальні таланти нового фронтмена.

Паралельно накопичується матеріал на новий альбом, під новий склад було записано першу пісню, яка має назву «А Я Собі Гуля…» спільно з вокалістом групи «Воплі Відоплясова» Олегом Скрипкою.

2002. У групі з’являються нові люди. Замість Сергія Лебедя приходить вже Олександр Кирилюк, а також другий гітарист Олег Бурбела – обидва колишні учасники банди «Мої Рослини». Саме з цього часу затвердився новий склад команди, який буде актуальним довгий час.

Сергій «Сєня» Присяжний їде до Києва на постійне місце проживання, але репетиції та процес запису не перериваються. З'являється перший контракт з компанією BOG DA NOVA MUZYKA, яку щойно заснував київський музичний діяч Богдан Гловацький.

2003 МР організовує спільний виступ з групою «Воплі Відоплясова». Продовжує записувати пісні до нового альбому та опиняється серед запрошених на легендарному фестивалі «Альтернатива» у Львові. Також того року МР зняли відео на пісню «Не Дзвонила, Не Заходила».

2004 Запис програми «Твій формат”» на телеканалі М1. «Зима хвора» виконується разом з Сашком Положинським (ТАРТАК), а «Ой, на горі…» з Вадимом Краснооким (MАD HEADS). Виступ на святкуванні триріччя музичного телеканалу «Ентер». Під час виборів з’являється трек «Вперед до сказу», альбом готовий, але чогось не вистачає… Відволікла революція. МОТОР’РОЛЛА разом з усіма на Майдані та на сцені.

2005 Запис пісні «8-ий колір». Перше виконання на «Вечірці Для Закоханих» у столичному Палаці Спорту… публіка підспівує вже з другого приспіву. BOG DA NOVA MUZYKA тепер як рекорд-лейбл береться за випуск альбому «…шо кому не ясно?». Вже з квітня альбом у музичних крамницях. ФДР радіоцентр надав допомогу у розповсюдженні треку по радіостанціям України. За перший тиждень пісня потрапляє у двадцятку зведеного радіочарту. Ще через два тижні трек на шостій позиції. Випускаючий лейбл продюсує виготовлення концептуального відео. 29 травня прем’єра нового кліпу на музичному каналі М1. Ще через тиждень – «8-ий колір» на першій сходинці кращої двадцятки М1.Наприкінці року завдяки співпраці з творчим угрупуванням на ім`я MADTWINS на екрани потрапляє анімаційне відео на пісню «А Я Собі Гуля», у якому разом з музикантами групи з’являється образ лідера гурту «ВВ» Олега Скрипки.

2006 Навесні МОТОР’РОЛЛА оприлюднює перший сингл до майбутнього альбому під назвою «До Тебе Мила». В одному з варіантів пісни гостинно заспівала заслужена артистка України Валентина Степова. Трохи пізніше МР знімає відео на цю пісню разом з режисером Андрієм Роженом та оператором Олексієм Хорошко. У червні кліп на пісню «До Тебе Мила» ротується на провідних телеканалах України. Наприкінці серпня Леся Щербак (фронтдіва «Фарбований Лис») разом з оператором Філом Лі знімають для МР відео на пісню «Настояшчий мушчина(Сварщик)», з попереднього альбому, а вже у жовтні в українському ефірі з'являється нове відео «Моя Вода» (режисер Роман Бондарчук, оператор Андрій Лисецький - вони ж робили «8й колір»), другий сингл до майбутнього альбому.

2007 МР активно гастролює Україною, бере участь у громадський акції «Не Будь Байдужим», а наприкінці року знімає відео на пісню «Аеліта». Завдяки колишньому саксофоністові Ільї Дембі, МР знайомиться з групою KLOOCH(Canada), яка допомогає спродюсувати по звучанню записи декількох пісень до нового альбому – «Плум’я» та «Дівчинку Убив Я».

2008 Протягом весни закінчується робота над новим альбомом. Наприкінці квітня знімається відео до пісні «Полум`я». Режисером нового відеодоробку виступив вже знаний Тарас Хімич. Зйомки відбулися у львівському палаці Потоцьких. Відео робота отримала потужну ротацію у ефірах музичних телеканалів України.

03.07.08 – офіційна дата виходу нового альбому групи МОТОР’РОЛЛА – «Кольорові Сни»

Осінь 2008 го, суцільна концертна діяльність – протягом пів року група відкатала пів України. Переважно клубні виступи, виступи у якості гостей на фінальних відбіркових концертах фестивалю «Червона Рута» у Харкові та Луганську. Виступ «На Покрова»,майдан Незалежності.

2009 У групі новий клавішник – Сергій Карнаух – визнаний спеціаліст з питань народної музики. Команда радикально переглядає стилістичні ознаки концертої програми. Серед звичного «пост гранжу» тепер можна почути ліричну «босанову» та неприхований «СкаПанк». Навесні група випускає подвійник CD/DVD «The best of Мотор`ролла» та вирушає у всеукраїнський тур на його підтримку. У грудні місяці група представляє відео на пісню «Пригадай». Зйомки відбувалися на початку листопада, протягом двох днів в Карпатах та у Львові. Режисером та оператором виступив Тарас Хімич.

Наприкінці листопада, при сприянні Міністерства Закордонних Справ Польщі, МР відвідали Краків та взяли участь в музичній акції «Andrzeju, na Wschód patrz!» (Андрію, дивись на Схід).

2010 Продовжується співпраця з групою «Klooch»(Canada) у вигляді спільного запису пісні «Жар-Птиця», а у листопаді завершена робота над відео-двійником пісні, завдяки тому ж Тарасу Химичу. Протягом року численні виступи на майданах, у клубах та приватних вечірках. Влітку, після виступу у Полтаві на фестивалі «Тарас Бульба», група подякувала за багаторічну співпрацю гітаристові Олегу Бурбелі та вирушає на виступи у вигляді квартету. Наприкінці року, через участь одночасно у багатьох проектах про свій вихід заявив клавішник Сергій Карнаух. Його місце займає випускник Харківської консерваторії, викладач Хмельницького музичного училища Віктор Щур.

2011 Завдяки компанії ФДР, з якою група співпрацює вже більше ніж 10 років, та давньому другові команди, шоу-мену та продюсеру Сергію Кузіну, новий твір від МР «Душа» записується разом з випускницею «Фабрика 3» Настею Кочєтовою, яку знають більше як Еріка. Однойменний відеокліп, автором якого вже традиційно виступив Тарас Химич, щільно з'являється у програмах міжнародного каналу М1. Численні теле та радіо ефіри дуету Сєні Присяжного (Мотор`ролла) та Ерікі. Не припиняється концертна діяльність. Частіше почути та побачити МР можна у двох київських закладах: Docker pub та Docker's ABC. У групу запрошений для живих виступів гітарист з Хмельницької альтернативної групи «Безодня» Сергій Костюк. Від такої співпраці команда очікує отримати більш потужне рокове звучання. tired of pop, we want to rock!!!

До кінця року МР відвідали фестивалі Мотоостров(Судак), Республіка(Кам'янець-Подільський), Співочі вечори (Черкаси), 35 Український Молодіжний Ярмарок (Гданьск, Польща), пограли разом з музикантам легендарних WHITESNAKE та оприлюднили нові твори: «Як ти ходила по морю» та «Забери мене зараз». Автором слів нових пісень є Тома Приймак, з якою плідна співпраця почалась ще з Восьмого Кольору.

2012 МР готує нову концертну програму під назвою ЧУМАКИ, що складатиметься зі старих добрих українських пісень. Поза тим студія ФДР працює над записом нових пісень: "Мегаполіс" та "Як ти ходила по морю".

Офіційна сторінка: www.motor-rolla.com
                
Мотор'ролла
Сергій «Сєня» Присяжний — вокал, гітара
Ігор Леонідович Лисий — бас
Сергій Костюк — гітара
Олександр Кирилюк — барабани, бек вокал
Богдан Гловацький — керманич
Віктор Щур — клавішні
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
Мотор'ролла - Моя Вода (фрагмент) 4.61 МБ
Мотор'ролла - Аеліта (фрагмент) 4.15 МБ
Мотор'ролла - Полум'я (фрагмент) 2.36 МБ
Мотор'ролла - 8 колір 5.05 МБ
ФлайzZzа та Мотор'ролла - Березневий кіт 5.53 МБ
Мотор'ролла & Еріка - Душа 6.78 МБ
Мотор'ролла & Klooch - Жар-птиця 5.12 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть