перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Вода"
В.О.Д.А. – молодий луцький гурт, який грає мелодійний, позитивний поп-рок, еклектуючи у своїй музиці різні стилі сучасного року та уникаючи депресивних настроїв у творчості. Ідейна концепція гурту базується на принципі людського, особистісного самоствердження на засадах професійності музикантів, високої якості звучання гурту.
Назва гурту, яка спочатку була абревіатурою з імен учасників колективу, тепер перетворилася на символ плинності нашого життя, в якому музика займає визначальне місце...)
Історія гурту не вельми довга, та все ж... Команда виникла наприкінці 2007 року. Склад устійнився порівняно швидко, і вже 15 вересня 2007 року гурт мав можливість вперше представити свою творчість слухачам, відкриваючи 1-ий Всеукраїнський фестиваль альтернативної музики „Бандерштат-2007”.
Далі - ряд виступів на різних сценах міста Луцька (участь в альтернативних сейшенах, клубні виступи), а також в деяких районних центрах та участь у численних концертах в різних містах України. В.О.Д.А. дуже швидко стала улюбленцями місцевої публіки та отримала, так би мовити, цілу кагорту своїх прихильників. Досягненням гурту став виступ на розігріві у відомого українського колективу „Тартак” в концертній частині конкурсу „Студент року-2007”. З того часу гурт став бажаним гостем музичних сцен різних міст України...

Гурт має годинний репертуар українською мовою (є і англомовні версії пісень) та декілька оригінальних каверів на відомі українські та зазакордонні пісні. В цей час триває студійний запис пісень колективу.

В.О.Д.А. – без лишніх скороспілих амбіцій, ставить перед собою нелегке завдання – рухатися вгору і перетворити свою творчість доступною для всіх небайдужих до рідної музики українців!!

Офіційна сторінка: www.vodaband.com.ua
Вода
Оля — вокал, клавіші, тексти, музика, чарівна посмішка і чудовий голос
Вова — барабани, настрій, винахідливість, ідейність
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
В.О.Д.А. - Танго 6.37 МБ
В.О.Д.А. - Співаю тобі 7.98 МБ
В.О.Д.А. - Gigi 5.14 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть