перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Гуцул Каліпсо"
Як знайомилися і як прийшли до думки створити гурт?

Було це пізньої осені року 1999!! Одного осіннього вечора йшов Бодя з треніровки, а Рудік на тусовку. На той час обидва лабали в різних бандах (Рудік: “No Exit”, Бодя: ”Нервові Краби”), які вже майже накрилися “трусой”. Потинявшись і віддавши шану “JAH” вирішили піти у репетиційне приміщення, де лабали їх друзі, Свідки ДЖА, гурт “Діамантово-зелелені”. І по-приходу одразу ж влаштували джєм-сейшн, після якого всі зійшлися на думці, що “ми не хєрово лабаєм разом” і до того ж вимальовуються нові ритми і тенденції в Чернівецькому андеграунді.

Як проходили перші репетиції?

Перші репетиції, як і та осінь, були напрочуд вдалі та врожайні. Буквально на перших двох репетиціях було придумано про “Периферію”, “Повєстку”, покладено на музику “Манєври” також був закладений фундамент таким пісням: “Файне місто Чорнобиль”, "Пепсі, пейджєр, всі Понти”, “Всі дівчата фанатєют на тєбя”, “Кухонний комбайн” та ін. Було напрочуд весело та цікаво.

Скільки часу думали над назвою?

Думали десь три дні. Першою з версій була назва “Бубль Гум”, але асоціюватися з гумою ми все-таки не забажали. І от, одного вечора, слухаючи фольклор острову Тринідад і Тобаго (стиль “Каліпсо”), ми почули надзвичайно рідні слова: “гуцул каліпсо”. Як ці слова опинилися в складнозрозумілому африканському тексті, ми зрозуміли пізніше, прийшовши до висновку, що навіть в творенні африканського фольклору брали участь вихідці з Карпат. ROOTS, якщо хочете знати, у всіх однакові.

Як виник стиль гуцул-хоп, хто до такого додумався?

Стиль гуцул-гоп виник завдяки Карпатському фольку, гіп-гопу, JAHzzу і сімом придуркам, які це все змогли поєднати.

Свіже:
Ще не встиг (UkrMusic) розпродати 1000 примірників альбому “Рекет Гангстєра” (2007), як хлопці із базарної столиці України записали свіжий макси-сигл. За словами фронтменів гурту “Гуцул Каліпсо”, ідея записати невиданий матеріал назріла давно, а проблема була лише в тому, що ніяк не вдавалося приземлити літак з контрабандою з Румунії, щоб заробити бабла на запис. Літак так досі і літає.

Зате пришвартувався до берега корабель, на якому протягом 10 років качався на палубі саксофоніст Саша Бензарь. Людина широко відома у вузьких музичних колах (not Coca-Cola) Чернівців і області. Шляхи перехрестилися і тепер в “ГК” повна духова пачка, в чому можна переконатися послухавши нововиданий матеріал. Гурт тепер складається з 8-ми бахуріу.

Макси-сингл складається з 4-ох пісень:

Кукурузнік
Дядя Піца
Общага
Депутат

Вони не будуть продаватися в крамницях, проте їх можна буде вільно скачати в інтернеті (тобто на шару). Той, кого, із чисто музичної солідарності, варіант “на шару” не влаштовує, зможе придбати його за розумні гроші на фізичному носії на концертах гурту. Новий гуцульський маркетинг)))

Стосовно пісень можна сказати, що це продовження відображення сьогодення у текстах та непоєднюване поєднання гарних folk-funk-hop-reggae-jazzy мелодій в музиці. Кожна пісня має свою історію. “Дядя Піца” родом зі Сторожинця, де і знаходиться сторожинецька школа джазу. І Дядя Піца, і Дядя Толя цілком реальні персонажі. “По дорозі до общаги” - це спогади про 2001 рік, фестиваль Червона Рута. Тоді гурт вперше познайомився з гуртожитковим образом жизні. “Кукурузнік” - пісня про таксистів, які за 100 баксів возять гостей з Румунії з залізничного вокзалу на “гірськолижний курорт” “Цецино”. Про “Депутата” і так все зрозуміло...

Треки писали, зводили і мастерили в Чернівцях на “ALEXANDR STUDIO”. Саунд-продюсерами виступили “Гуцул Каліпсо” та Олександр Рогожевський.

В найближчих планах все ж таки посадити кружляючий над аеродромом літак з контрабасом і якнайскорше доробити альбом.


решта на
http://gutsulcalipso.com.ua
http://vk.com/gutsulcalipso
http://www.facebook.com/GutsulCalipso
http://www.youtube.com/gutsulcalipso
                 
Гуцул Каліпсо
Бодьо Федчук — вокал, сопілка
Андрій Рудик — вокал, перкусія
Максим Рибчук "SIMA FISHMAN" — труба
Валєра "Кузя" Марченко — гітара, бек-вокал
Сергій Шаляпін — бас-гітара
Олег Попилухин — ударні
Валєра Петрович — саксофон
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
Гуцул Каліпсо - Рекет-Ганстера 5.66 МБ
Гуцул Каліпсо - Звізда 7.56 МБ
Гуцул Каліпсо - Прєдсєдатель 6.65 МБ
Гуцул Каліпсо - Дядя Піца 5.56 МБ
Гуцул Каліпсо - Депутат 5.22 МБ
Гуцул Каліпсо - Кукурузнік 5.50 МБ
Гуцул Каліпсо - По Дорозв До Общаги 4.82 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть