перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Mad Heads XL"
Група MAD HEADS XL утворилася в лютому 2004 року на базі відомого українського тріо Mad Heads. До гітари, контрабасу та барабанів додалася потужна духова секція, до шаленого рок-н-рольного драйву – нові музичні фарби, серед яких найбільш помітно виділялися ска та регі, з’явилися також елементи українського фолку.
Та найголовніше, це потужна позитивна енергія і оптимізм, якими сповнена музика групи, а також вміння музикантів перетворювати свої виступи на яскраві концертні шоу, що не лишають байдужих ані у маленькому клубі, ані на великій площі, заповненій десятками тисяч людей.
У травні 2004 року MAD HEADS XL вийшли на сцену найбільшого українського фестивалю Таврійські Ігри, і відтоді стали регулярно з’являтися на великих концертних майданчиках по всій Україні.
На стадіонах, центральних площах міст, у спортивних палацах – група скрізь піднімала людей у масові танці, запалювала посмішки, піднімала настрій і вселяла в серця оптимізм. Життєва позиція MAD HEADS XL вперше була викладена у пісні «Надія є», яка стала одним з найбільших українських хітів 2005 року. Радіостанції тримали її в активній ротації понад 27 тижнів, з телеекранів не сходив сповнений сонця відео кліп…
Слідом за «Надією…» MAD HEADS XL запропонували слухачам ще кілька життєствердних пісень, яким судилося стати улюбленими. Власні «Пісня світла» та «Автобус Буратін», а також своє бачення відомих речей «Смерека» та «Don’t worry be happy», та інші композиції склали альбом «Надія є», який компанія Comp Music / EMI видала в Україні у 2005 році. У червні 2006 альбом з’явився на лейблах EMI у східній Європі (в Росії, Чехії, Словаччині, Угорщині та країнах Балтії).
Ще у 2005 році група вперше представила Україну на найбільшому чеському рок фестивалі ROCK FOR PEOPLE. А у 2006 MAD HEADS XL, відвідали також Угорщину і стали першим українським гуртом, що виступав на одній з головних сцен фестивалю SZIGET.
Навесні 2008 оприлюднили нову пісню «Буває», що передвіщала вихід нового альбому. Він вийшов на початку літа. 14 нових пісень альбому “FOREVER”, сповнених бурхливої енергії, нестримного оптимізму та філософської глибини відкрили новий етап у житті гурту.

Офіційна сторінка гурту: http://madheads.kiev.ua
               
Mad Heads XL
Вадим Красноокий — вокал, гітара
Максим Красноокий — космобас
Володимир Зюмченко — барабани
Богдан Гуменюк — саксофон
Вадим Нікітан — труба
Валерій Чесноков — тромбон
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
Mad Heads XL - Надія є! 4.47 МБ
Mad Heads XL - А я на морі 5.09 МБ
Mad Heads XL - Буває 4.97 МБ
Mad Heads XL - Весна 4.12 МБ
Mad heads XL - Ой, мамо, люблю Гриця 4.48 МБ
Mad Heads XL - Пятниця 4.68 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть