перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"The ВЙО"
Точкою відліку стилю реггі в Україні можна вважати утворення гурту The ВЙО в м. Кобеляки, Полтавської обл. у 1991 році. Основу команди склали гітарист Сергій Підкаура і співак Мирослав Кувалдін. Протягом 10-річного існування гурту музиканти періодично розходилися, сходилися, до них приєднувались інші учасники. В 1995 році "The Вйо" стали лауреатом "Червоної рути" із задиркуватою піснею "Ганджа".

Пік популярності їх музики припав на часи співробітництва з мистецькою агенцією "Територія А" і ротації кліпів у однойменному хіт-параді. Споглядаючи колоритну зовнішність Мирослава, глядачі не могли повірити, що хлопець народився в східній Україні і "так добре розмовляє по-нашому" від народження. Саме в ті часи пісня "Зорі" ("Кожен з нас щось може...") стала маніфестом українських растафарі.
В 2000 му році гурт оголошує про припинення свого існування. Сергій Підкаура, як автор, співпрацює з провідними українськими музикантами
(О. Пономарьов, Н. Могілевська), Мирослав Кувалдін розпочинає кар'єру телеведучого (М1) і записує сольний альбом "Зеркало Мира".
Сьогодні переконуємось, що артисти, відкриті в 1997—1999-х роках "Територією А", вже стали предметом легкої ностальгії за музикою дитинства одного покоління.
Для того, аби задовільнити тягу до ностальгічних переживань, музиканти гурту The ВЙО вирішили відновити свою концертну діяльність, про що було оголошено влітку цього року, на фестивалі аматорського мистецтва "Вйо, Кобеляки".
Також, було прийнате рішення про видання альбому "Ganja". До альбому увійшло 18 треків, записаних в період з 95 до 98 року минулого століття. Частину з цих пісень меломани могли вже чути на касетному альбомі "Вироби з пластмаси". З огляду чисельні прохання прихильників а також на те, що командою було знайдено і відреставровано близько 10 старовинних треків, які вважалися зниклими,музика гурту The ВЙО буде вперше видано у форматі лазерного диску (тим паче касетні магнітофони наразі раритет і велика рідкість)
Справжньою прикрасою альбому і логічною крапкою в творчості The ВЙО тих часів, стала пісня "Каляки-Маляки", написана на вірш "Полтавщині" заслуженого лікаря СРСР, академіка М.А. Касьяна (найвідомішого земляка гурту).

Офіційна сторінка гурту — www.thevyo.com
                 
                 
The ВЙО
Мирослав Кувалдін — спів
Сергій Підкаура — гітара
Ілля Клімов — клавішні, секвенція
Сергій Чегодаєв — бас
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
The ВЙО - Зорі 5.92 МБ
The ВЙО - Ганджа 4.88 МБ
The ВЙО - Мануна 6.53 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть