перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Sбей Пепел'S"
Гурт Sбей Пепел`S готує до випуску новий альбом під назвою "ОДИНОЧЕСТВО & ПОЗИТИВ". Реліз призначений на 28 травня 2009 року і буде видано компанією MOON Records. На диску представлено 9 нових композицій гурту, відеокліп на пісню "Первая любовь", якийй знаходиться в активній ротації на музичних телеканалах, а також bonus-album "MAIN FLIRT", який складається з 4 пісень.

"MAIN FLIRT" - "дитина" вільного творчого пошуку "Пеплов" в області арт-року. Слова до пісень писали різні люди, з якими музиканти знайомились в інтернеті - всі тексти проекту написані на українській мові. Проект виключно студійний, і всі партії виконані Пеплами.

Окрім нової платівки і нових напрямів у своїй творчості учасники колективу вирішили замінити назву самого гурту: "ПЕПЛЫ" - це наше нове ім'я. Історія "Sбей Пепел`S" починається ще з далекого 1995 року, і за цей час багато всього встигло змінитись. Нам здається, що стара назва "вижила" себе і більше не передає наших відчуттів і настроїв. Ми подорослішали, і наші слухачі теж. На вулиці 2009 рік, наступає нова ера, в якій рок-культура продовжує існувати, але вже в нових формах. І в ній немає місця ідеям минулого - і тільки лише нове буде завойовувати серця слухачів. Тому прошу зустріти новий альбом нашого гурту і разом з ним наше нове ім'я! Це наш виклик новому світу, наш твердий намір продовжувати дарувати слухачам нову музику!" - так коментують свої зміни самі музиканти.

Нагадаємо, що гурт Sбей Пепел`S існує майже 15 років. Окрім активної гастрольної діяльності і запису пісень, музиканти займались організацією фестивалів Sбей Пепел`S Фест з ціллю пошуку молодих талановитих українських колективів і сприянню розвитку українського шоу-бізнесу. Концерти проходили при участі кращих альтернативних гуртів Києва і Москви.

Дебютний і єдиний альбом Пеплов "Диагноз любовь" був виданий компанією MOON Records п'ять років назад, що робить альбом "ОДИНОЧЕСТВО & ПОЗИТИВ" ще більше очікуваним прихильниками гурту.

Офіційна сторінка: http://pepels.org.ua/
               
Sбей Пепел'S
Франц (Французов Сергій) — вокал, гітара
Андрій Майбродський — гітара
Олег — бас
Владімар (Володимир Швецов) — барабани
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
Sбей Пепел'S - Сонце (разом із Тартак) 4.42 МБ
Sбей Пепел'S - Де ти є? 4.69 МБ
Sбей Пепел'S - Скажешь не скажешь 6.03 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть