перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Н.Три"
Гурт Н.Три з`явився на небосхилі української рок сцени досить недавно, наприкінці 2004 року. З самих перших кроків гурт виходить на один рівень із іншими, вже популярними, гуртами України. Одразу одноголосно було вирішено, що музика буде ні в якому разі не схожа на інших. Назва була підібрана під стать (Н.Три - символічна інтерпретація французького слова Антре (entree – вхід, вступ, вихід (на сцену)), яке символізує собою початок всього нового, в тому числі і музики).
«Сьогодні ми граємо сучасний Європейський псевдо-рок з елементами фольку і, головне, що мелодика має народний, етничний, притаманний саме українській пісні мелодизм… та завтра ми будемо грати джаз, фанк, диско тощо… Головне, щоб то була музика не обмежена рамками та забобонами.» - кажуть хлопці. І все це не пусті слова. Гурт, не дивлячись, на досить молодий вік, здобув не абияку популярність, як серед молоді, так і серед людей більш поважного віку. Такі метри української сцени, як Олег Скрипка та Сашко Положинський вважають Н.Три одним із своїх найулюбленіших українських гуртів.

Офіційна сторінка: www.ntry.com.ua
                 
                 
Н.Три
Олексій Шманьов — вокаліст, ритм гітарист
Євген Касьяненко — гітарист
Роман Шевчук — баяніст
Олексій Дорошенко — басист
Ігор Антонов — барабанщик
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
Н.Три - А ти відлітай 5.21 МБ
Н.Три - Палаюча Квітка 6.19 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть