перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Роллік'с"
РОЛЛІК’С - це українська ватага, яка поєднує в собі сучасні віяння щільного гітарного звучання зі складовими читки і проникливого, з натиском співу. Деякі критики порівнюють РОЛЛІК’С за стилістикою з такими відомими колективами, як Limp Bizkit, POD, Linkin Park, HED (pe), але відзначають притаманну ролліксам неповторність музичного матеріалу з дотепними та вигадливими текстами, що надає гурту особливої самобутності.

РОЛЛІК’С - це група, яка здатна створити настрій і запалити будь-яку публіку, розворушити її зсередини і залишити після себе руїни з виснажених від штурханини тіл. Ця четвірка здатна в три інструменти і мікрофон видати такий щільничок, від якого штани сповзають долів. При цьому «зграя» легко сприймається і під час прослуховування записів, що обумовлено доброякісним та «смачним» звучанням, підкріпленим життєствердними, філософськими і ліричними, сміливими, часто навіть розбишацькими і прямолінійними текстами, які безкомпромісно б’ють прямо в чоло.

Після такої представи, напевно, кожен, хто цікавиться подібною музикою, скаже собі: я хочу це почути, а ще більше - побачити. Але цей опис навіть і на крихту не відбиває ту наснагу, яку несуть в собі херсонці РОЛЛІК’С.
У музичній галузі хлопці вже не новаки: у засіках – студійний альбом «MiкрOFF/ONна перевірка», виданий у 2007 році у серйозному вітчизняному видавництві «Lavina Music», відомому за своєю співпрацею з «Океаном Ельзи», «Другою Рікою», «Грін Грейем», «Скрябіним» та іншими.

Теперішній склад команди окреслився ще у 2005 році: саме у такому вигляді рій засвітився у відомому телешоу «Свіжа кров» на каналі М1. Але свій перший крок до загальної популярності РОЛЛІК’С зробив трішки раніше завдяки знайомству з Сашком Положинським та участі в проекті «Тартак та друзі» у 2003 році. Спільна пісня з Тартаком, авторство якої належить саме РОЛЛІК’Су, стала візитівкою колективу і принесла групі визнання слухача.

На сьогоднішній день за спиною команди, крім дебютного альбому, незліченна кількість фестивалів та концертів; участь у різних телешоу; численні інтерв’ю; спільні співочі втілення з відомими музикантами (Тартак, ТНМК, VovaZILvova); радіосинґли; 6 відео кліпів, які потрапляли в ротацію найвідоміших музичних телеканалів, як М1, Enter Music, MTV, Біз-TV, А-one, а що найважливіше для музикантів - армія фанів по всій країні, яка з кожним днем приймає до своїх лав нових бійців.

Стосовно ж назви колективу, то вона походить від англійського «Rollick», що в перекладі означає: бавитися, галасувати, або робити незвичайні витівки. Іменним знаком удачі, оберегом гурту є кроляча морда, уподібнена до букви «О», яка уособлює стрибучість та плодючість.

Офіційна сторінка: www.rolliks.com.ua
                 
             
Роллік'с
Ігнатов Дмитро — вокал, тексти
Міщенко Максим — гітара
Мурашов Олександр — бас, музика
Андрієнко Олександр — барабани
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
Роллік'с - День у день 6.73 МБ
Роллік'с - Мікрофонна перевірка (разом із Тартаком) 7.87 МБ
Роллік'с - Бий-Бий 5.91 МБ
Роллік'с - Зупини час 6.13 МБ
Роллік'с - Зруйнувати все 3.79 МБ
Роллік'с - Погане відчуття 4.23 МБ
Роллік'с - Адреналін 3.52 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть