перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Серце Дженніфер"
Історія Вінницького поп-рок гурту "Серце Дженніфер" почала свій відлік у 2005 році, коли талановитий хлопець Олег Пилипенко зрозумів, що музика у його житті стала більше аніж просто розвагою.
"На початку 2005 року я з друзями засновую гурт, і ми починаємо грати просто в своє задоволення, не ставлячи перед собою серйозних цілей. Після одного з концертів в моєму рідному місті стається так, що на грунті негативного ставлення до нашої творчотсі певних прошарків населення я потрапляю у лікарню з серйозним струсом мозку, де мені довелося провести досить довгий час. З цього моменту моє життя розділяється на "до" і "після". Я ставлю за мету довести, що моя творчість буде улюбленою для мільйонів сердець і душ".
Саме тоді відбулась його зустріч із Дмитром Зайчуком (майбутнім продюсером та аранжувальником усіх пісень гурту "Серце Дженніфер"), який на той час вже мав великий досвід роботи із зірками.
Тож до 2007 року Олег встиг взяти участь у фестивалях "Червона Рута", "Up!Fest", "Пророк", "Нівроку", стає фіналістом рок фестивалю "Тарас Бульба", перемагає на фестивалі "Перлини Сезону" у номінаціях "Глядацькі симпатії" та "Кращий поп гурт".
У 2007 році Дмитро Зайчук та його помічник Роман Сомик відбирають музикантів для створення гурту, хрещеним батьком якого став відомий вінницький поет та бізнесмен Валерій Лук'янець.
На початку своєї історії гурт фігурував під іншою назвою, але 8 березня 2009року він входить в нову фазу свого існування й отримує свою поточну назву "Серце Дженніфер", оскільки вона як найкраще відображає філософію їх творчості.
Чому саме "Серце Дженніфер"? Як кажуть самі учасники гурту, назва існувала вже давно, але вони не були готові озвучити її. Та на даний момент хлопці можуть сміливо називати себе "Серцем Дженніфер", оскільки зараз вони є повноцінним живим організмом, що живе своїм власним життям. А Дженніфер - це ім'я, що є узагальнюючим образом, який символізує і поєднує у собі всі найпрекрасніші жіночі риси.
Всі учасники гурту мають серйозний досвід музичної діяльності, тому молодий колектив відносно швидко посів помітне місце на вітчизняній поп сцені.

Офіційна сторінка: www.sercegennifer.com.ua
                 
               
Серце Дженніфер
Олег Пилипенко — фронтмен
Дмитро Зайчук — продюсер
Роман Сомик — бекмен та директор гурту
Юрій Ключник — гітарист, головний інгредієнт позитиву команди
Анатолій Власенко — гітарист, просто щасливчик
Сергій Приймак — бас-гітарист, залізна логіка гурту
Олександ Кузіванов — клавішник, душа колективу
Ігор Мисак — барабанщик, пульс "Серця Дженніфер"
Дмитро Сідоров — звукорежисер, туман команди
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
Серце Дженніфер - Намалюю 5.21 МБ
Серце Дженніфер - Ти перемогла 3.90 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть