перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Мандариновий Рай"
Місце народження - Черкаси.
Рік народження - 1996.

Вперше гурт із такою назвою вийшов на сцену у травні 1996 року на регіональному фестивалі «Свято без приводу- 96», де одразу став дипломантом фестивалю. Після такої прем’єри, впродовж кількох років гурт на радість слухачів активно брав участь у різних концертах, фестивалях як регіонального, так і всеукраїнського рівня.
У 2001 році МР в оновленому складі переїздить до Києва, де у листопаді того ж року стає переможцем всеукраїнського фестивалю «Перлини Сезону-2001» у номінації «Рок-музика». Пісні гурту починають видаватись у різних збірках, потрапляють до ефіру багатьох радіостанцій Києва і України.
У 2004 році гурт бере участь у фестивалі «Рок Екзистенція», що відбувався на Майдані Незалежності в центрі Києва під час помаранчевої революції. У тому ж році Мандариновий РАЙ за запрошенням організаційного комітету конкурсу бере участь у відбіркових турах Євробачення, де припиняє участь, ставши півфіналістом конкурсу .
З 2005 року тривала робота МР над альбомом «Подивись у Вікно», реліз якого відбувся у червні 2007 року. На пісню «Літатиму» було знято відеокліп, який і на сьогодні транслюється на різних телеканалах.
В 2008 році в Інтернет-просторі з’явився кліп на пісню «Звёзды», що увійде до нової платівки Мандаринового РАЮ, яка матиме назву «Дивитись на Райдугу».

Офіційна сторінка: www.mr.net.ua
                
Мандариновий Рай
Олег Копцев — барабани
Олександр Лисенко — бас –гітара
Максим Ворог — гітара
Геннадій Бондар — гітара
Євгенія Сахарова — вокал
Червоний Дмитро — вокал
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
Мандариновий Рай & Бумбокс - Година 18.50 кБ
Мандариновий Рай - Літатиму 4.44 МБ
Мандариновий Рай - Зорепади 3.15 МБ
Мандариновий Рай - Подивись у вікно 5.55 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть