перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Stelsi"
Західноукраїнський електронний гурт "Stelsi" виник в 2000 році з метою пропаганди електронної музики українського зразка.
Оскільки яскравих представників в сфері електронної музики в Україні не було, в той самий час, як вправно крокував своїми сходинками український рок та хіп-хоп, гурт "Stelsi" не обминав жодної можливості зарепрезентувати для широкого загалу і синтетичну сторону сучасної музики. За десять років гурт має в доробку 7 альбомів.
Один із них видавався в Німеччині та Нідерландах. Пісні з нього трималися у „топ-тенах” німецьких та голандських чартів декілька тижнів поспіль. На початку 2010 року пісня «Стелсі» під назвою «СРСР» увійшла до німецької збірки "Made In Russia. The world of russian grooves", виданої великою рекординоговою компанією «Club Star Records». До російської компанії потрапило ще два українських колективи – «5nizza» та «Гайдамаки». У трек-листі пісні «Стелсі» передує річ «К тебе бегу» скандально відомого гурту «Ленинград». По сусідству імениті російські експериментатори «St. Peterburg Ska Jazz Review», «Мoskow Grooves Institutе», «Хоронько Оркестр», «Псой Короленко», Карл Хламкін, Олег Костров та «Red Elvises» - вихідці із Радянського Союзу, які живуть і працюють в США.
У багажі „Стелсі” безліч виступів по клубах та відкритих майданчиках, як Західної так і Східної України. Із фестивальних походеньок хлопцям найбільше запам’яталися виступи на „Країні мрій”, „Рок-Січі”, «Етно-диско» та „Нівроку”.
Гурт довго експериментував із різними направленнями електронної музики, аж поки не викристалізував свій особливий стиль – український електро-фольк. Це сталося у 2005 році – саме тоді вийшов знаковий для „Стелсі” альбом "Там…". У ньому музиканти активно використовують семпли та фрагменти з автентичних українських пісень і казок в електронному обрамленні.
- Альбом „Там” був для нас революційним, - розповідають музиканти. – Він був абсолютно не схожим на наші попередні роботи. Наприклад найперший альбом - "Стелсі" - охоплював жанри від breак-beat до techno-hardcore. Другий альбом, "Суцільна СинтЕтика", був найважчим. Там переважав break-beat. Далі була платівка під назвою "Сонцесхід" з арабсько-індійськими елементами. Це була перша спроба використовувати етнічні мотиви. Потім ми співпрацювали з німецькими лейблами в стилі еlесtro-рор. Але все змінилося, коли у нас виникла ідея працювати з українським фольком.
Наразі гурт продовжує лінію так званого "електро-техно-фольку" з завзятістю та прагненням занурити українську молодь в нестримне енергетичне поле української народної музики в сучасній електронній обгортці. 2008 року на лейблі UKRmusic вийшла найяскравіша платівка гурту під назвою „Товариство з безмежною безвідповідальністю”. Вона містить10 власних пісень і три танцювальні переіначення на додачу.
Одне з них є не зовсім реміксом, це радше спільний запис „Стелсі” і „Очеретяного Кота” під назвою „Час минає”. Решта два: „стелсівське” прочитання „Пісеньки” „ВВ” та народної „Шуміла ліщина” у виконанні Ніни Матвієнко.
В основу техно-народництва „Стелсі” лягли переважно народні сороміцькі пісні та потішні замальовки з повсякдення. Однак є на цьому альбомі і одна нейтральна, спокійно-танцювальна композиція. Усі треки на диску перев’язуються поміж собою дотепними перебивками, які чернівчани зазвичай будують на народних приказках та оповідках.
Спеціально для запису „Товариства з безмежною безвідповідальністю” буковинський гурт розробив власний «віртуальний синтезатор», який дозволив хлопцям створити впізнаване звучання. Звантажити цю програму може будь-хто зі сторінки команди www.stelsi.com
У наступний альбом має вийти спільна робота із гуртом «Пропала грамота» (пісня «Приймак») та офіційна кавер-версія «Місячного сяйва» «Братів Гадюкіних». Вона ж увійде до триб’юту «Гадів» і прозвучить в київському Палаці спорту на великому концерті, присвяченому цьому легендарному колективу.

Відео з концертів:

http://www.youtube.com/watch?v=7NawCcA5w-c&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ysgTJStBHik&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=VRsG2FiUzmk&feature=related

Офіційна сторінка: www.stelsi.com
                 
Stelsi
Олексій Кухарський — вокал
Олександр "Гуня" Веренінов — гітара
Сергій Палка — бас
Сергій Щепкін (Dj Sergeyeff) — синтезатори, бек-вокал
Микола "Снайпер" Кобилюк — семплінг, ді-джеінг, бек-вокал
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
Stelsi - Позитив 6.25 МБ
Stelsi - Там на горі 5.06 МБ
Stelsi та Очеретяний кіт - Час минає 6.94 МБ
Stelsi - Christmas 6.50 МБ
ВВ - Пісенька (Stelsi RMX) 6.08 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть