перейти на головну
  НАРОДНИЙ КЛУБ  
  НОВИНИ КЛУБУ  
  МЕНЮ  
  ФОТОГАЛЕРЕЯ  
  РОЗВАГИ  
  ПРО ПИВО  
  МУЗИКА  
  ВІДЕО  
  ЗНАЙОМСТВА  
  ФОРУМ  
"Цвіт Кульбаби"
Ідея створення гурту належить Василю Марущаку (Крецкому), котрий на початку 2008 року випадково потрапив на репетицію до місцевої молодої групи, яка «лабала»панк-рок.

На тій же репетиції Василеві прийшла ідея створити гурт, який би виділявся з поміж інших, і зупинився над стилем музики етно-фолк-рок. Пізніше хлопці думають над назвою та своїм іміджом. Сама назва «Цвіт Кульбаби» прийшла спонтанно «приснившись у сні», так як хлопці хотіли, щоб назва була цікавою, позитивною, яскравою, і привертала увагу до фолку. Вони зупинилися саме на цій назві. Щодо іміджу, то хлопці хотіли передати на сцені українських сучасних фраєрів, котрі є веселими, енергійними, еліганськіми хлопцями та котрі люблять українських дівчат.
Наприкінці 2009 року «Цвіт Кульбаби» бере участь у Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Червона Рута», де стають перепожцями у жанрі рок-музика з піснею «Катерина», яка іде в ротацію на ФДР та радіостанції по всій країні.
Зараз, гурт надалі успішно продовжує працювати над новими піснями, відеокліпами і радувати своїх прихильників на концертах.

Офіційні сторінки:
http://kulbaba.at.ua/
http://vkontakte.ru/id53337695#/club4635718
                 
Цвіт Кульбаби
Васька Крецкий — вокал, гітара
Ігор Мельник "Меля" — баян, бек-вокал
Роман Батюк — бас-гітара
Андрій Зваричук "Абат" — ударні
Всі треки оцифровані зі студійних записів гуртів й оптимізовані для скачування та прослуховування. Треки мають формат mp3, бітрейд 192 kbps 44 kHz.
Цвіт Кульбаби - Квітка 5.18 МБ
Цвіт Кульбаби - Віночок 4.09 МБ
Цвіт Кульбаби - Рижа 5.42 МБ
Цвіт Кульбаби - Серце 4.65 МБ
Розробка, дизайн, супровід:
Українські інтернет технології
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперника, 8-а
Контактна скринька: obolon@morepiva.com
Контактні телефони:
+3 8 (0332) 723353, +3 8 (050) 2154156

Украинская Баннерная Сеть